Youtubering-What??

Youtubering: UPDATE 2018

Jsou to dva roky od doby co jsem napsal tento svůj skromný výlev hňevu vůči českým Youtuberům. Co se za tu dobu změnilo? Třeba i samotný Fatty Pillow, kterého haním hned na začátku a celkově, někteří lidi mají prostě tendenci po čase dospívat. Stále sleduji MKHBD a je na tom snad lépe než před těmi dvěmi léty. Pokud bych měl shrnout to co je pod tímto odstavcem, tak stále si myslím, že česká scéna youtubu se trochu zlepšila díky obsahu. Více lidí natáčí a publikuje zajímavější videa s důležitým sdělením. Přesto to ale není nikterak slavné. Tedy inspirujte se v zahraničí a hledejte vizionáře a lidi co věcem rozumí a dělají pro to maximum. THE END

Jako vážně?

VyjasnYouTube_iconěme si pár věcí hned na začátku. Něco na dnešní společnosti chápu a to třeba i streamy, videoblogy, klipy aka Řezník. Všechno to má svůj důvod pro mně pochopitelný. Whatever i ve mně je kus zla, které se rádo projeví. (Není nikterak náročné. Stačí představy jako asi každému.)

Cjackie_chan_jiong_face_by_jdmcerealguytuner-d4yo2eoo ale nechápu je cpát svinstvo typu Fatty Pillow na web a platit mu za to.
Takových jako on je na webu spousta a většinou jsou lépe placení než tvrdě makající dělník v továrně! Dělník, který pro vás pravděpodobně udělal tisíce šroubků abyste si mohli postavit po..(beep).. nábytek z IKEA. A ten nábytek pro vás má v životě větší místo než Youtuber, který vám vnucuje svůj trapný humor a omezený slovník tisíce dlaždičů (nic proti dlaždičům – znáte snad přísloví sprostý jak dlaždič ne?!), protože ho používáte. Má ve vašem životě smysl.

Prober se..

Takže ty mladá generace, (respektive vy, jenž jste ještě nezapomněli jak číst nebo vám youtuber nevymyl mozek natolik, abyste už jen slintali na klávesnici) začni se sebou něco dělat. Čti a vzdělávej se tam kde máš. Nemrhej penězi na lidi, kteří si to nezaslouží. Mám v oblibě pár Youtuberů s velkým Y, protože mají přínos např. jako novodobí novináři viz MKHBD se svým technokoutkem pro technokraty, kteří změknou při každém novém uploadu. Neříkám, že zachraňuje životy, ale dělá alespoň něco pro již tak upadající společnost.

Hej vy!..

..tzv. hateři, kteří se snažíte improvizovat a přitom z vás padají vulgarismy, GET THE FU*K OUT OF MY PLANET! Pochybuju, že budu mít někdy dítě s milující ženou, ale kdyby náhodou ano, tak nechci aby vyrůstalo ve společnosti kde jsou za idoly pro děti idioti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *